Hurá do novýho bytu

čtvrtek, září 08, 2016

Jak jsem psala v předchozím článku o novém začátku, tak jsem donedávna bydlela ještě doma s rodiči a sestrou. Ovšem od 1. září máme s přítelem už vlastní bydlení a to bych vám chtěla dneska ukázat. Moc textu k tomu nebude, spíš fotky. A jo, pozor, je to zatím fakt dost improvizovaný, ale o to je to větší zážitek. Všechno děláme od začátku, podle nás a jednou to bude super. Berte to s rezervou, sme dva mladý lidi a statisíce abychom hned dali do vybavení nemáme. Musíme všechno postupně. Jenže ten pocit, že seš ve svým, ten je k nezaplacení.

Barák na první pohled nevypadá nic moc, ale nežijí tam žádní problémoví lidé. Okna máme směrovaná pryč ze silnice, takže nás neruší v noci ani ve dne žádné rachocení aut a autobusů.

Je to byteček 2+1, přičemž zatím přebýváme více méně v kuchyni a improvizované ložnici. Druhý pokoj je zatím takové posilovno/odkladiště.

Je tam všechno možný, činky, stůl, židle, moje krabice ještě s nějakýma věcma..

Jo, jedna koupelna je vlastně taky zabydlená (jo, máme dvě). Hned to tam pak vypadá víc jako doma, než kdyby to bylo jenom takový holý.

V kuchyni trávíme asi nejvíc času. Tu vaříme, připravujeme svačiny a taky sedíme u stolu na počítačích.

Pak je něco jako ložnice/obývák. Zatím spíme jenom na matracích na zemi. Než vymyslíme, co a jak s postelí a tak.

Pak je další chodba, kde sídlí morče a druhá koupelna. Tu nějak nepoužíváme, jenom jako takový odkladiště.

Tak to je náš byt. Na první bydlení myslím že celkem slušný. Až se usadíme a uvelebíme, tak vám nezapomenu hodit update. Zatím jsme tu asi tak osm dní a nějak si nestěžujeme. A to nahoře byla naše první večeře v novým bytě.

Tak se mějte! V.

You Might Also Like

4 komentářů

  1. jůůůů, ať se vám daří v novým bytečku :) a ty papučky pro hosty jsou skvělé :D

    OdpovědětVymazat
  2. Krásný byteček a moc roztomilé morče :) Ať se vám tam hezky bydlí :)

    OdpovědětVymazat