První společný Vánoce

pátek, prosince 30, 2016

Pro nás byli ty letošní. V září jsme se stěhovali a s tím taky jaksi přišla otázka, kde budeme slavit ty Vánoce, že jo. Každá maminka by nejradši, aby to bylo u ní. Jenže všechno je jednou poprvé a tak byli i naše společný Vánoce poprvé v našem novým bytě.

Byla sem tak trochu ztracená. Takový to.. co mám všechno nakoupit na tu večeři a co budu všechno potřebovat? Nikdy sem to nemusela obstarávat a najednou to tu bylo. Tak jsem koupila něco na vývar, na salát, nějaký ty řízky.. Všechno jsme si připravili den předem. Ať se pak na ten Štědrý den nemusíme nerovat že.

Taková ta po-vánoční pohoda :D

To jsme totiž objížděli ty maminky a babičky. Kufr plný dárků jsme odváželi a dávali pod stromečky. Navezli jsme si nějaký dárky zpátky a že jich bylo. Jenže o dárcích to není. I když sem teda celej den a den předchozí chodila a otravovala, že si chci nějakej ten dáreček rozbalit. Jak malá, no jo.


Bylo super sledovat takový ty neshody. Jako že já jsem zvyklá z domova na polívku jenom čistě vývar s houstičkama a Pavel chodil celý den a ptal se, kde je maso a nudle a to co je v polívce většinou běžně. Já pak zase nemohla prvně věřit, že do salátu přidal jablko.


Nakonec se nám ale ta večeře povedla. Ani stromeček neshořel, i když jsme tam měli pár prskavek. Ne, bylo to fakt hezký. Jídlo dobrý, dárky skvělý, a celej den hrozně rychle utekl, stejně jako tenhle celej rok..

Co vaše Vánoce?
Mějte se,
V.

You Might Also Like

0 komentářů