Vyhledávání...
0
TOP
blogování

Blogerská výzva 2020 + startovací balíček pro blogerky

1 Views

Delší dobu jsem přemýšlela nad tím, jak to blogerkám do nového roku ulehčit, jak jim pomoci v tom momentu, v pohybu kupředu. Proto vznikla má blogerská výzva 2020, aneb 52 týdnů blogování.

Blogerská výzva 2020 – jak to funguje

Vytvořila jsem 52 témat – každé na jeden týden v roce. A vaším úkolem je každý týden publikovat článek na dané téma na vašem blogu. Témata jsem volila tak, aby se dala brát jako osobní, nebo prolínat s tématem vašeho blogu. Je čistě na vás, jak dané téma pojmete. Cílem výzvy je každý týden v roce 2020 napsat a zveřejnit článek na dané téma. Stačí si níže otevřít a stáhnout blogerský plán na 52 týdnů:

STÁHNOUT BLOGERSKÝ PLÁN NA 52 TÝDNŮ

Aby to dávalo smysl a mělo význam, budu se i já účastnit této výzvy a pravidelně dávat odkazy na své články do naší blogerské skupiny na Facebooku, kam se můžete také přidat. A vždy k mému odkazu na článek pak dát váš odkaz. Pojďme i v roce 2020 společně rozvíjet naší blogerskou komunitu superblogerek!

OTEVŘÍT BANNER V NOVÉM OKNĚ

K blogerské výzvě jsem vytvořila i banner a budu ráda, když ho na svém blogu budete používat. Stejně tak budu ráda, když budete sdílet odkaz na můj blog, kde ostatní budou moci najít informace k výzvě. Třeba blogerská výzva 2020 zaujme i další, kteří se budou chtít zapojit.

Pokud se chcete výzvy zúčastnit, ale třeba zatím nemáte svůj blog, nebo teprve váháte nad jeho založením, nebo si nějak nevíte rady, napište mi. Poskytuji blogerské konzultace. Zároveň se můžeme domluvit a můžu vaše příspěvky sdílet na svém blogu 🙂 .

Jak získat startovací balíček pro blogerky

STARTOVACÍ BALÍČEK JIŽ NENÍ DOSTUPNÝ

Jako bonusovou součást výzvy jsem vytvořila startovací balíček pro blogerky který získají všichni, kteří se o něj přihlásí vyplněním formuláře níže. Co ve startovacím balíčku pro blogerky najdete?

BLOGERSKÝ PLÁNOVAČ – týdenní plánovač, který vám pomůže naplánovat každý jednotlivý týden roku zvlášť. Naplánujete si pomocí něho hlavní úkoly týdne a další dílčí úkoly. Nechybí ani prostor pro nápady na články a vaše poznámky.

BLOGERSKÝ KALENDÁŘ NA ROK 2020 – kalendář na každý měsíc roku 2020, kdy si do jednotlivých kolonek můžete psát nejen své plánované příspěvky a další akce spojené s blogováním. Samozřejmě ho můžete využívat i pro osobní záležitosti.

5 KROKŮ K DOKONALÉMU PŘÍSPĚVKU – šablona, pomocí které zaručeně pokaždé napíšete „dokonalý“ příspěvek :).

PLÁNOVAČ SOCIÁLNÍCH MÉDIÍ – aneb naplánujte si své působení na sociálních sítích, nechybí ani místo pro vaše osobní poznámky :).

Pokud vás startovací balíček zaujal, stačí níže ve formuláři vyplnit křestní jméno a e-mail a balíček vám přijde do e-mailové schránky 🙂 Je to samozřejmě dobrovolné, výzvy se můžete zúčastnit i bez startovacího balíčku. Já osobně ale věřím, že pomocí plánovacích nástrojů, které jsem v balíčku připravila, pro vás bude blogování udržitelnější. Prý trvá 21 dní, než si člověk vypěstuje nějaký zvyk. Myslím, že plánování je dobrým pomocníkem.

Budu ráda za každou zpětnou vazbu, kterou k této blogerské výzvě budete mít, neváhejte se mi ozvat s jakýmkoliv dotazem. Zároveň budu ráda za sdílení výzvy a vaše zapojení do naší blogerské skupinky na Facebooku 🙂 Rády vás tam uvidíme.

Tak co, půjdete do této výzvy? Napište mi do komentářů 🙂
Těším se příště.

Veronika Ježíková

«

»

9 COMMENTS

 • Vlasta

  Jé, nemůžu slíbit, že se zapojím, rozhodně to ale zní zajímavě. Máš mimochodem dost pěkný blog, netušila jsem, že se dá blogovat i o tom, jak blogovat, ale věřím, že nejsem jediná blogerka, která něco takového na scéně dokáže ocenit. 🙂

  Tak hezké Vánoce!

  • Veronika
   AUTHOR

   Ahoj, děkuji za pochvalu 🙂 Budu ráda, když se zapojíš. No, jasně, blogovat se dá o všem 🙂

 • Sandra

  Parádní nápad, někdy je těžké najít motivaci ke psaní, zvláště v hektických časech, ale tato výzva může být příjemným impulsem, jak to překonat.

  • Veronika
   AUTHOR

   Ahoj, děkuji, budu ráda, když se zapojíš 🙂

 • Katka

  To se mi líbí. Hlavně ten společný začátek a ty serepetičky kolem! Výzvy mám ráda a protože jsem si dala za úkol (v úplně jiné výzvě) více psát, jdu do toho. No, ale teď jsem si to teda asi pěkně po… když jsem to řekla nahlas, co? No nic, budu to muset splnit, haha 😀

  • Veronika
   AUTHOR

   Teď už se prostě musíš zapojit 😛 😀

 • Katka

  Mňa to zaujalo! 🙂 Môj blog momentálne prešiel rekonštrukciou a nové témy na články mi prídu vhod. 🙂

  • Veronika
   AUTHOR

   To jsem ráda, snad ti témata blogerské výzvy přijdou k pisatelské chuti 🙂 <3

 • Klára Dvořáková

  To je super nápad 🙂 asi nedokáži napsat podle zadání článek každý týden, ale každopádně mě tvá výzva „donutí“ napsat alespoň 52 článků, což se vždycky hodí 🙂

Zanechat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *