Vyhledávání...
TOP
sociální sítě

Facebook skupina pro blogerky – Síla Superblogerek

3 Views

Wow páni, můžete mi někdo říct, PROČ jsem ještě za dobu svého blogování nenapsala článek o Superblogerkách? Jak jinak se může někdo dovědět, že existuje naše Facebook skupina pro blogerky? Ne vážně, neměl by můj blog být tím prvním místem, kde se o skupině blogerky dozví? Takže tedy, moje milé dámy, blogerky, potenciální blogerky. Tam ta da dá. V dnešním článku bych vám chtěla konečně představit jednu Facebook skupinu pro blogerky, kterou jsem založila a říkám jí Síla Superblogerek!

Není to obyčejná skupinka, je to kadibudka

Ale ne, to si zase pletu svoje filmové magorství do svého psaní. Pardon. Ale je fakt, že naše skupinka Superblogerek není obyčejnou skupinkou. Dneska když se řekne Facebook skupina pro blogerky, tak si každý většinou představí ty tuctové skupiny, kam každý jenom vkládá odkazy na svoje články. Vesměs tam ne ně sem tam někdo klikne, ale prostě je to spam.

Jasně, taky jsem v takových skupinách byla. Zprvu jsem tam fakt dávala jenom odkazy, pak jsem se k nim snažila psát i smysluplné texty. Abych nepůsobila, že chci prostě jenom mermomocí dostat lidi k sobě na blog. A v konečné fázi jsem se na ty skupiny vyprdla a rozhodla jsem se založit si svojí vlastní blogerskou skupinku. Kde je tohle všechno tupý publikování odkazů zakázaný. Protože se mi to prostě nelíbí. A věřím, že se to nelíbí ani všem těm holkám, které ve skupince jsou.

Facebook skupina pro blogerky

Proč by si vás měl někdy někdo všimnout, když jenom publikujete odkazy na své příspěvky a své blogy? To není z dlouhodobého hlediska výhodná strategie. Jistě, v tom daným okamžiku někdo klikne a podívá se k vám na blog. Ale pak jdou zase dál. Já si kladu za cíl pomáhat, být prospěšná, než někam jenom tupě prdnu svůj odkaz. Chci, aby lidé věděli, že právě na mém blogu a od mojí osoby dostanou ty rady o blogování, které potřebují.

A o to se snažím i v naší blogerské skupince, která se každým dnem rozjíždí čím dál víc. Je zaměřena pro blogerky zejména Česky a Slovensky mluvící, ať už žijí kdekoliv. Naším cílem je si v blogování skutečně pomáhat, motivovat se a inspirovat se. Proto vznikla i dost složitá pravidla, která si můžete přečíst zde. Vím, je to hodně textu, ale to jsem já, někdy jsem bohužel takový popisný člověk.

Pokud hledáte skupinu, kde budete moci denně přispívat svým odkazem na článek, tak rovnou jděte o dům dál, prosím. Já chci blogerky spojovat i jinak. Proto si říkáme Superblogerky. Co v naší skupině najdete?

Každý všední den jiné téma

Každé pondělí si společně stanovíme cíle na ten daný týden, který máme před sebou. Snažíme se, aby šlo o naše blogerské cíle, ale může jít i o cíle osobní. Cílem není mermomocí podsouvat své stránky, ale posouvat sebe sama.

V úterý je volnější den, kdy o sobě navzájem sdílíme náhodné fakty. Takto se líp poznáváme i jinak, než jako blogerky.

Středa je vyhraněna pro blogerskou spolupráci. Máte nějaký blogerský projekt, na kterém si s někým přejete spolupracovat? Napište o něm a třeba najdete parťačku do páru.

Chcete začít psát e-booky ale nevíte, jak na to? Možná pomůže můj návod v kostce 🙂

V čtvrtek je čas dát dohromady, co se nám za ten týden povedlo. Jaké jsou naše dosavadní úspěchy. Může jít o maličkosti i velké věci. Zkrátka a dobře, čemu jsme v dobrém slova smyslu nakopaly zadek. Co jsme dotáhly do konce.

A konečně pátek, pátek je sdílecí den. Propagační den. Toto je den, kdy konečně, beztrestně, můžete sdílet odkazy na své články, blogy, Facebooky, Instagramy a co já vím, co všecko. A nikdo vás za to nekousne!

Komunitu tvoří lidé

Nahoře jsem vypsala pět typů příspěvků, které publikuji každý všední den a snažím se tak rozpoutat nějakou konverzaci, debatu. Mimo tyto příspěvky je to ale na vás, členkách naší skupinky. Pište vaše otázky, co vás trápí, jaké jsou vaše cíle, na čem pracujete. Samozřejmě na téma blogování a s tím související. Pokud někdo vznese dotaz a vy k tomu máte relevantní obsah na blogu, proč nehodit do komentů odkaz na článek? Společně se podporovat.

Dopředu ale říkám, že tohle prostě není skupinka pro holky, který mají rády konflikty a zkrátka to není skupinka pro krávy. Nikdo nemá rád povyšování, komentáře typu všude sem byla, všechno vím, tohle přece každý ví a a já o tom vím nejvíc. Nechceme ve skupince arogantní holky a blbý komentáře. Takže pokud máte zrovna tuhle povahu, naše skupinka není pro vás. Ale jinak? Šup za náma!

VSTOUPIT DO SKUPINKY

Veronika Ježíková

«

»

Zanechat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *