Veronika Ježíková - terapeutka kvantová terapie, funkční princip a Yuen metoda pro okamžité a trvalé zkvalitnění života
kvantová terapie

Kvantová terapie – co to je, jak funguje a co se během ní řeší

Kvantovou terapii obohacenou o další nové funkční metody jako je třeba vizualizace či rozpouštění nežádoucích emocí či pocitů dělám již rok. Před zhruba dvěma lety jsem s ní přišla do styku jako klientka. Tedy ten, na kom byl tento druh terapie aplikovaný. Tolik mě uchvátilo, jak mi tento druh terapie změnil život, že jsem přirozeně chtěla vědět, jak a jestli se to vůbec můžu sama naučit a pomáhat tak druhým lidem. Od uvědomění, že to můžu dělat taky, je už rok pryč, a stále mě nepřestává fascinovat, jak je to funkční. Skvělé bylo to, že jsem si to vyzkoušela sama jako klient a popravdě si nedovedu představit, kde by můj život byl a jak by vypadal, kdybych tehdy neřekla ano. Základem mé praxe s klienty je tedy kvantová terapie, kvantové léčení. To jsem si během sezení s klienty ještě obohatila o další funkční metody, jako jsou vizualizace či emoční rozpouštění.

Tento druh terapie vychází z kvantové fyziky a jde o způsob přeměny našeho vlastního myšlení. Kdy terapeut v kvantovém poli vyměňuje a nahrazuje nežádoucí vzorce, myšlenky, pocity a další, těmi žádoucími (nebo je ruší úplně a nahrazuje bezpodmínečnou láskou). Všechno kolem nás je informace, se kterou pracujeme, stačí uvědomění, že je to možné, a že už to děláme. Pomocí kvantové terapie je člověk schopný vyřešit mnoho traumat, problémů, nemocí a dalších nežádoucích věcí ve svém životě. Pomocí kvantové terapie lze pozorovat a pociťovat okamžité a trvalé změny v našem životě. Během kvantové terapie se pracuje s informacemi, které jsou v kvantovém poli a my tak měníme naše, potažmo klientovo nastavení, a to okamžitě.

Kvantovou terapií ze svého života odstraníme všemožné strachy, bloky, limity, omezení, programy, vzorce a další věci, které si neseme.

Ať už z dětství výchovou, nabrali jsme je během života, nebo jsme si je vytvořili či jakkoliv jinak získali. Můžeme přeměňovat negativní emoce a pocity, nebo se například zbavit bolesti. Z praxe s klienty mám vyzkoušeno, že se jim okamžitě během sezení a práce mění a zlepšuje nálada, protože v přítomném okamžiku dochází k odstraňování nežádoucích pocitů a emocí. A tím pádem už není důvod cítit se pod psa. Nejlepší na tom je, že ty změny, které jsou provedeny, tak jsou okamžité a trvalé.

Po roce se mi vrátila má úplně první klientka do jiného (byznys) programu, jehož součástí byla i kvantová terapie se mnou. Takže jsme spolu po roce opět pracovaly. Ptala jsem se jí, jak vnímá ty změny, takhle s odstupem času. Potvrdila mi, že se jí život opravdu změnil a že nastavení, která jsme spolu řešily při úplně prvních terapiích, tak ani po roce nejsou přítomná. Na klientce byl vidět obrovský posun. Vlastně i v tom, že šla do tohoto byznys-terapeutického programu, aby se posunula dál. Změny jsou tedy trvalé. Ovšem je třeba počítat s tím, že jak se člověk vyvíjí, tak se objevují nové a další věci, na kterých je fajn pracovat. Stejně tak není nikomu zakázáno, že si pro ty staré vzorce nemůže zase dojít na skládku, kam jsme je při terapii vyhodili.

Stává se mi, že když se bavím o kvantové terapii, tak používám pojem “kvantovka”, takové hovorové pojmenování. A pak mi lidé říkají: “Jo, to znám, umím si nakvantovat parkovací místo a tak.” A já se snažím vysvětlit, že kvantová terapie a něco si nakvantovat není tak úplně to stejné. Nakvantujeme si parkovací místo, pohodlnou postel, vitamíny do pití a tak dále. Zkrátka nějaké přání, když to řeknu takhle. Ale kvantová terapie (kvantovka), je způsob, kterým pracujeme sami se sebou a opravujeme a přímo v kvantovém poli přenastavujeme nežádoucí přesvědčení, vzorce, programy. Kvantová terapie je sezení, kdy klient vypráví, co ho trápí a to se následně vyřeší v kvantovém poli. Nekvantujeme si během toho parkovací místo. To se dělá zase trochu jinak a není to to stejné.

Během kvantové terapie se řeší i vztahy, které máme s lidmi a tím si řešíme problémy, které máme.

Trvale a okamžitě. Začíná se tím, že si klient řeší svůj vztah s matkou, s otcem, sám se sebou, vztah k dalším osobám, které mohli ovlivnit významným způsobem jeho život. V byznysové sféře se často čistí a řeší vztah k penězům, prodeji, podnikání. Dále se řeší jakékoliv nepříjemné situace, strachy, bloky, které máme a které nás omezují v životě. Řeší se sebehodnota, vztah sám k sobě, partnerství, zdravotní obtíže. To všechno je možné díky kvantové terapii. Ať už sami nebo s pomocí člověka, který se tímto druhem terapie zabývá.

Mým cílem jako kvantové tearpeutky je to, abych s klientem projela všechny základní vztahy a vyřešila je během série několika telefonických sezení. A tím se mu zlepšila kvalita jeho života. Terapie probíhá online po telefonu, kdy klient sedí či leží, ideálně má zavřené oči. Povídáme si s ohledem na dané téma, které chce klient řešit a vyřešit. Hledáme programy, nepříjemné pocity a stavy a ty opravujeme přímo v kvantovém poli. Úleva od nepříjemných pocitů je znát opravdu okamžitě, ovšem jde především o vnitřní úlevu. Ale co se odehrává uvnitř nás, tak se pak odráží na tom, jak vypadá naše vnější okolí. A tudíž na sebe často dlouho nenechávají čekat i ty věci zvenku, které se začnou měnit spolu s tím, jak měníme svoje nitro. Protože stav toho, co je kolem nás, je jenom odrazem toho, co máme uvnitř v sobě.

Jestli kvantová terapie funguje na každého?

Odpověď je ne. Protože funguje pro ty, kteří se chtějí změnit, kteří mají jistým způsobem nějaký druh slepé víry v něco, co není vidět – kvantové pole. A informace, které jsou v něm obsažené. Protože když klient nechce, tak i kdybych dělala stojky, tak žádná změna neproběhne. Navíc se během kvantové terapie plně respektuje klient. Pokud tedy on řekne, že něco řešit nechce, tak se to neřeší na přání klienta. Nikdy nemůžeme člověka do ničeho nutit.

Během kvantové terapie se jde často do minulosti, kde se hledá kořenová příčina toho, co nás trápí a proč. Protože pokud vyřešíme naší minulost a změníme to, jak se na ní díváme, tak tím se začne měnit naše budoucnost. Nepříjemné situace, které často prožíváme teď, v současnosti, jsou totiž jenom odrazem toho, co se nám stalo v minulosti. Například vás naštve vaše matka a během terapie bychom zjistili, že tohle naštvání pramení z události, která se stala kdysi ve školce. A pokud by se nepříjemné pocity a pohled na tutu minulou událost vyřešil pomocí kvantové terapie, už by nehrozilo, že vás matka naštve v současnosti. Takhle to funguje.

Klienti mi nesčetněkrát dokázali a potvrdili, že právě vyřešením vztahu s matkou pomocí kvantové terapie jim změnilo život a započalo mnoho změn. Někdo celý život nební schopný svojí matku obejmout a říct jí, že jí miluje. Ale po kvantové terapii pak přichází právě takovéhle (a mnohé jiné) příběhy, které naplňují moje srdce vědčností za to, že mohu dělat tuto práci, kterou dělám. Děkuji.


Zajímá tě kvantová terapie, máš nějaká trápení? Můžeš se objednat na sezení.

Jsi terapeutka a chceš se naučit metodu kvantové terapie, kvantových oprav, rozpouštění emocí a další? Pak mě stačí kontaktovat pro individuální mentoring.

Pracujete na sobě a zajímáte se o osobnostní rozvoj?

No pak se nezapomeňte přidat do mé facebookové skupinky!

Ing. Veronika Ježíková
Spojová 263
407 01 Jílové

IČO: 08819173

Fyzická osoba zapsaná v živnostenském rejstříku, evidujícím úřadem je Magistrát města Děčín.

Copyright 2020 – 2022 | Veronika Ježíková | Všechna práva vyhrazena