Veronika Ježíková - terapeutka kvantová terapie, funkční princip a Yuen metoda pro okamžité a trvalé zkvalitnění života
Veronika Ježíková - terapeutka - kvantová terapie, funkční princip a Yuen metoda pro okamžité a trvalé zkvalitnění života

Máte pocit, že potřebujete nastartovat změnu v životě?

Pomůžu vám s tím.

Jsem mentorka, terapeutka a průvodkyně osobního rozvoje.
 
Budu s vámi pracovat na odstraňování strachů, bloků a limitů – ať se můžete vydat na cestu životem, během které si začnete plnit své sny a přání. A během které hlavně nastartujete pozitivní změny v životě.
 
Mé hlavní hodnoty jsou autenticita, uvolněnost, bezpečí, lidskost a svoboda.
 
Jsem snílek s nohama pevně na zemi, na cestě za svým nejautentičtějším já, která má velké plány a vize, které si krok za krokem zhmotňuje.
 
Velmi ráda se nořím do témat jako jsou fungování a zákonitosti Vesmíru, jak si tvořit vlastní realitu a jak žít svůj život v souladu sám se sebou. Budeme spolu ladit?

Protože když zrovna nemáte zápalky a není nikdo, kdo by vám svítil na cestu...

Snadno se na cestě životem ztratíte.

A proto jsem tu já, abych byla majákem a průvodcem na cestě vaším životem. 
 
Život je zjednodušeně jako linka bylo – je – bude
 
Jakmile změníte pohled na to, co bylo, tak se může začít utvářet ono bude podle vašich přání a představ, protože pokud změníte pohled na vaší minulost, můžete začít tvořit vaši budoucnost.
 
K tomu slouží terapie, pomocí které si jednou provždy vyřešíte traumata z minulosti, která vás mohou tížit a brzdit. Stanete se tvůrcem. Váš život se stane blaženým a nadšeným. Zesílí vám intuice a vaše sebejistota zintenzivní. Váš život přestane být všední a mdlý. Promění se v senzační a mimořádný. Zkrátka a dobře – konečně ho začnete žít.
Veronika Ježíková - terapeutka kvantová terapie, funkční princip a Yuen metoda pro okamžité a trvalé zkvalitnění života

S Verčou jsme začaly řešit „problém“ řízení auta, který se po dvou setkáních přesunul úplně jinam, k mému tělu a pocitům, o kterých jsem si myslela, že už je mám dávno „zmáklé“. Všechna setkání byla velmi pohodová - měla jsem pocit, jako kdybych si povídala s kamarádkou nad hrnkem dobrého čaje a v mezičase si odhodila pár svých zátěží a přesvědčení.

Verča mě s velkou lehkostí, empatickým přístupem a velmi trefně položenými otázkami provedla celým procesem a mně bylo vždycky líto, že už končíme. Povedlo se nám vyladit i mou dlouhodobě trvající bolest v levé paži.

Pokud potřebujete vyřešit jakékoliv záseky, ať už aktuální nebo letité, doporučuji se s Verčou spojit, abyste mohli na vlastní kůži zjistit, jak jednoduchý proces jejich uvolňování je.

EVA PAVLASOVÁ

Veronika Ježíková - terapeutka kvantová terapie, funkční princip a Yuen metoda pro okamžité a trvalé zkvalitnění života

Má intuice a schopnost pojmenovat problém je jedinečná a účinná...

Proto spolu při terapii prožijeme nevšední zážitek.

Strachy, bloky, limity, vzorce, programy, přesvědčení, a mnoho dalšího.

To všechno vás limituje a dělá z vašeho života bídný prožitek.

Kdykoliv máte možnost z tohoto nežádoucího života vystoupit a začít si tvořit realitu zcela novou.

Pokud s kvantovou terapií či jinou formou alternativního a energetického léčení nemáte žádné zkušenosti, je fajn to vzít od podlahy a začít základy, které je třeba vyčistit. Těmi základy jsou vztah k matce, k otci a sám k sobě. Následují další osoby, které nějak ovlivnili váš život, vztah k partnerství, penězům a další. K tomu nabízím terapeutické balíčky na míru vašim potřebám.

Spolu půjdeme k jádru věci. A to lidským, laskavým, věcným, jasným a stručným způsobem, který funguje. A to tak, že se vyřešíte mnohem víc, než jenom strachy, bloky či limity. 

No a hlavně začnete taky pořádně žít.

Není to o metodách, ale o tom, jestli na sobě chcete pracovat a změnit si život.

Ale přesto, se kterými metodami vlastně pracuji?

Při terapiích se řídím hlavně vaší jedinečností a individualitou a tím, co funguje právě na vás, proto používám kombinace několika energetických metod:

  • Kvantová terapie a kvantové opravy,
  • funkční princip,
  • emoční rozpouštění / uvolňování,
  • yuen metoda,
  • kreativní vizualizace,
  • a ThetaHealing® .

Jsem certifikovanou praktikující metody energetického léčení ThetaHealing® Basic DNA.

Veronika Ježíková - terapeutka - kvantová terapie, funkční princip a Yuen metoda pro okamžité a trvalé zkvalitnění života

Váš život může být opravdu váš.

Tak si ho dovolte skutečně začít ŽÍT.

Můj příběh

Vždycky jsem byla hodná holka. Měla samé jedničky, dělala co chtěli rodiče, udělala si inženýra, nastoupila do velmi dobře placené práce. Zkrátka sen každého rodiče, aby se jeho dítě mělo dobře. Podle jeho měřítek. 

Ale taky jsem vždycky byla tak nějak jiná a tohle mi nestačilo. A tak jsem se začala zajímat o online podnikání, radila lidem, jak podnikat online, jak si postavit web, jak na sociální sítě… až jsem se dostala k osobnostnímu rozvoji, ke kvantové terapii, nejprve sama jako klient…

Změnilo mi to život natolik, že jsem si zaplatila výcvik a kurz, abych se kvantové opravy a další metody naučila používat tak, abych s nimi mohla i já pomáhat druhým jako terapeutka. Zjistila jsem, prací s klienty, že jsem v tom neuvěřitelně nadaná a že tato práce opravdu mění životy lidem k lepšímu.

Kde jsem/byla

Můj příběh o tom, jak jsem změnila svou kariéru si můžete poslechnout v podcastu MindArtConcept, kde jsem byla hostem rozhovoru.

Dne 3. ledna 2022 jsem byla hostem pořadu Inspirace na rádiu Applaus, kde jsem mluvila nejen o práci terapeutky. Videozáznam si můžete pustit zde.

Ing. Veronika Ježíková
Spojová 263
407 01 Jílové

IČO: 08819173

Fyzická osoba zapsaná v živnostenském rejstříku, evidujícím úřadem je Magistrát města Děčín.

Copyright 2020 – 2022 | Veronika Ježíková | Všechna práva vyhrazena