Přihlášky do Pinterest výzvy 2021 otevřeny:

Ing. Veronika Ježíková

Vystudovala jsem FSE UJEP v Ústí nad Labem a přes čtyři roky pracovala v korporátním prostředí s ne příliš lichotivou vidinou mé budoucnosti, pokud bych setrvala. Nejsem statický člověk, potřebuji rozlet, růst. Čtvrtý rok jsem při zaměstnání začala podnikat online. Už od základní školy jsem stále tvořila blogy, později stránky. Byla jsem online. Používala nástroje.

Mou největší výhodou je, že jsem jak kreativní, tak technicky zdatná. Mohu vám proto pomoci nejenom vymyslet úžasné nápady na produkty, na web a další. Ale také vám pomoci nastavit spoustu technikálií podnikání, kterých se mnoho lidí, zejména v začátcích, bojí.

Díky tomu, že mám velmi bujnou fantazii a kreativního ducha, dokážu vymyslet opravdu úžasné nápady. Stačí mi záblesk myšlenky a v hlavě už mi jede celý projekt. Je to jako kouzlo. A já miluju kouzla.

Klub pro online podnikatelky

„Do Klubu jsem vstoupila, protože jsem potřebovala postrčit a poradit u technických věcí a více se dozvědět o funkcích a možnostech jak vyladit web a více proniknout do tématu. Jsem absolutní začátečník a extrémně netechnický typ. Překvapilo mě, kolik obsahu v Klubu najdete. Vše je přehledné a parádně zpracované. Veronika Vás provádí od samotných základů tvorby webu až po nastavení jednotlivých prodejních nástrojů a podobně. Klub je nabitý hodnotnými informacemi, které usnadní v mnoha ohledech práci a hlavně čas. Vstup do Klubu byla pro mě jedna z nejlepších investic.“ – Petra P.

Užíváním webu souhlasíte s ukládáním a používáním cookies.

COPYRIGHT 2020 | VERONIKA JEŽÍKOVÁ