ing. veronika ježíková​

S ČÍM MOHU POMOCI​

Strachy, bloky či limity to nekončí, naopak to tím všechno začíná. V životě jich máme všichni hodně a jak se měníme, vyvíjíme a procházíme životem, tak objevujeme další a další zákoutí, na která je třeba si posvítit.

Pokud nemáte zkušenost s žádnou terapií, nikdy jste se nečistili, tak je nejlepší to vzít od podlahy a začít se “základními” věcmi, které je třeba čistit. Jako jsou vztah k matce, otci, sourozencům, partnerství, dalším osobám, které nějak ovlivnili váš život, dále vztah sám k sobě, penězům a další.

Protože pokud se toto nevyčistí, tak strachy, bloky či limity jsou jenom taková ta tenká vrstva na cibuli, ale pak jsou tam další vrstvy. A bez vyčištění těch základních vyřešíme jenom kousek problému. Je třeba to vzít od začátku.

Spolu půjdeme až k samotnému jádru věci. A to lidským, laskavým, věcným, jasným a stručným způsobem, který funguje.

A to tak, že se zbavíte mnohem víc, než jenom strachů, bloků či limitů. No a hlavně začnete taky pořádně žít.

Všechno podstatné víte, otázka je, jdete do toho? Nabízím terapeutické balíčky či VIP terapeutické služby pro ty, kteří začínají ale i pro ty, kteří mají již s čištěním zkušenosti a chtějí se posunout.

POUŽÍVANÉ METODY​

Při terapiích s klienty kombinuji tři velmi účinné metody, jsou jimi:

  • Kvantová terapie a kvantové opravy,
  • funkční princip,
  • a yuen metoda.

Není to ale o metodách, ale o tom, jestli na sobě chce klient pracovat :).

Kvantové opravy jsem se naučila v kurzu Kvantové opravy u Mirka Vojáčka a v Institutu osobnostního tréninku. Funkční princip jsem se naučila u Daniela Čépe v individuálním 1:1 kurzu.

KDE JSEM/BYLA​

Můj příběh o tom, jak jsem změnila svou kariéru si můžete poslechnout v podcastu MindArtConcept, kde jsem byla hostem rozhovoru.

Dne 3. ledna 2022 jsem byla hostem pořadu Inspirace na rádiu Applaus, kde jsem mluvila nejen o práci terapeutky. Videozáznam si můžete pustit zde.

MŮJ PŘÍBĚH

Vždycky jsem byla hodná holka. Měla samé jedničky, dělala co chtěli rodiče, udělala si inženýra, nastoupila do velmi dobře placené práce. Zkrátka sen každého rodiče, aby se jeho dítě mělo dobře. Podle jeho měřítek. 

Ale taky jsem vždycky byla tak nějak jiná a tohle mi nestačilo. A tak jsem se začala zajímat o online podnikání, radila lidem, jak podnikat online, jak si postavit web, jak na sociální sítě… až jsem se dostala k osobnostnímu rozvoji, ke kvantové terapii, nejprve sama jako klient…

Změnilo mi to život natolik, že jsem si zaplatila výcvik a kurz, abych se kvantové opravy a další metody naučila používat tak, abych s nimi mohla i já pomáhat druhým jako terapeutka. Zjistila jsem, prací s klienty, že jsem v tom neuvěřitelně nadaná a že tato práce opravdu mění životy lidem k lepšímu.

Veronika Ježíková - terapeutka

kvantová terapie, funkční princip a Yuen metoda pro okamžité a trvalé zkvalitnění života