Ing. Veronika Ježíková

Vystudovala jsem FSE UJEP v Ústí nad Labem a přes čtyři roky pracovala v korporátním prostředí s ne příliš lichotivou vidinou mé budoucnosti, pokud bych setrvala. Nejsem statický člověk, potřebuji rozlet, růst. Čtvrtý rok jsem při zaměstnání začala podnikat online. Už od základní školy jsem stále tvořila blogy, později stránky. Byla jsem online. Používala nástroje. Dělala weby, všechno jsem testovala a zkoušela…

Díky své přirozené kreativitě a technické zdatnosti jsem tak dál mohla předávat všechno to, co umím a co jsem se během svého online působení naučila. Jenomže sem tak nějak vždycky cítila, že tudy cesta asi nevede, že to prostě není ono a že moje nitro touží po něčem víc. V tu dobu, kdy jsem na začátku roku 2020 začala oficiálně podnikat, jsem ještě netušila, že se mi to splní. Že najdu své poslání.

Jenomže sem se v tom nejdřív docela kurevsky plácala. Zkoušela jsem všechno možný. Protože co si budeme lhát, vidina toho, že online začnu vydělávat mega prachy mě úplně pohltila. Jenomže sem je nevydělávala. Vždycky jsem vypustila nějaký projekt a nestalo se nic moc převratného, tak jsem hledala dál, co by se jako chytlo.

V polovině roku 2020 si mě pod svá koučovací a terapeutická křídla vzala má kamarádka Veronika Pavelková a začaly se dít věci. Už po pár sezeních s ní jsem jí říkala: “Teda Veru, kdybych tak uměla, co umíš ty.” – tedy pomáhat lidem, čistit jejich sračky a podobně. Protože co jsem vyčistila za tu dobu, pfu. Prostě jsem na vlastní kůži pocítila tu úžasnou úlevu, kterou terapie přináší. Jenomže sem nebyla natolik sebevědomá, abych taky šla a začala. Furt jsem si říkala, že to pro mě není, že to je spíš pro jiné. A tak jsem se držela toho, co mi sice šlo, ale nebavilo mě to.

Jenomže ten červíček už asi začal nějakým způsobem pracovat. Ale furt jsem na to nedbala a furt jsem dělala, co jsem dělala. Tedy technické věci kolem online podnikání jako weby, e-mailing, online kurzy, sociální sítě a další, co k tomu patří. Ale furt jsem tak nějak na pozadí si šeptala – kdybych tak taky uměla pomáhat lidem zkvalitnit a zlepšit život.

Pak přišla korona a já byla devět měsíců doma na home office, což se mi zprvu zdálo jako fajn věc. Mohla jsem si dělat svůj online byznys a tak. Ale pak přišlo období pro mě vcelku temný. Nedělala sem nic, byznys stagnoval, mně se nechtělo doma ani vařit, ani uklízet, prostě nic. Ale měla jsem furt nějaké ty čisticí terapie s Verčou a ona v té době tuším začala používat ještě i nové metody. A pak se to zlomilo.

Začala jsem zase makat a vymýšlet nové věci v tom svém původním zaměření. Dokud nedošlo na ten jeden letní mastermind, co se konal na konci července 2021 a byl pro kouče, terapeuty a podobná povolání. Což já jsem nebyla. Ale Verča s Petrem mě vzali a já se našla. Já sem se skutečně našla. Našla jsem svoje poslání. Něco, co mě tak neuvěřitelně naplňuje, že to není možné. Ten červíček, co ve mně předtím jenom tak seděl, tak vyrostl, stal se z něj motýl. Sebevědomý v tom, že skutečně i já můžu pomáhat druhým tak, jak bylo a je pomáháno mě.

Konečně mě naplňuje to, když mám call s klientem. Protože děláme online terapie, které přinášejí opravdu okamžitou úlevu a trvalé změny. Zkvalitňují život a celkově navyšují vibrace planety. Což je dneska strašně důležitý. Dřív jsem byla nesmírně nesebevědomá v tom, co jsem dělala. Dneska? Když jsem konečně našla to, co umím? Jsem jako ryba ve vodě.

Kdybych si tou změnou neprošla sama jako klient, tak bych nikdy nevěřila, že je to možný. Ale ono fakt je.

Veronika Ježíková – terapeutka – kvantová terapie, funkční princip a Yuen metoda pro okamžité a trvalé zkvalitnění života