ing. veronika ježíková​

S ČÍM MOHU POMOCI​

Strachy, bloky či limity to nekončí, naopak to tím všechno začíná. V životě jich máme všichni hodně a jak se měníme, vyvíjíme a procházíme životem, tak objevujeme další a další zákoutí, na která je třeba si posvítit.

Pokud nemáte zkušenost s žádnou terapií, nikdy jste se nečistili, tak je nejlepší to vzít od podlahy a začít se “základními” věcmi, které je třeba čistit. Jako jsou vztah k matce, otci, sourozencům, partnerství, dalším osobám, které nějak ovlivnili váš život, dále vztah sám k sobě, penězům a další.

Protože pokud se toto nevyčistí, tak strachy, bloky či limity jsou jenom taková ta tenká vrstva na cibuli, ale pak jsou tam další vrstvy. A bez vyčištění těch základních vyřešíme jenom kousek problému. Je třeba to vzít od začátku.

Spolu půjdeme až k samotnému jádru věci. A to lidským, laskavým, věcným, jasným a stručným způsobem, který funguje.

A to tak, že se zbavíte mnohem víc, než jenom strachů, bloků či limitů. No a hlavně začnete taky pořádně žít.

Všechno podstatné víte, otázka je, jdete do toho? Nabízím terapeutické balíčky či VIP terapeutické služby pro ty, kteří začínají. Pokud již máte zkušenosti s terapeutickým čištěním, máte to základní vyčištěné a chcete se zaměřit jenom na konkrétní věc, doporučuji mou intenzivní sérii 5×30

POUŽÍVANÉ METODY​

Při terapiích s klienty kombinuji tři velmi účinné metody, jsou jimi:

  • Kvantová terapie a kvantové opravy,
  • funkční princip,
  • yuen metoda,
  • a můj získaný talent mít věci u zadku (to teda není oficiální metoda, ale jde o nalezení vnitřního klidu).

Není to ale o metodách, ale o tom, jestli na sobě chce klient pracovat :).

KDE JSEM/BYLA​

Můj příběh o tom, jak jsem změnila svou kariéru si můžete poslechnout v podcastu MindArtConcept, kde jsem byla hostem rozhovoru.

Ve facebookové skupině LifeFlow IOST s mou kolegyní Martinou Šimůnkovou pravidelně vysíláme živě na různá témata v naší V&M Talkshow.

Dne 3. ledna 2022 jsem byla hostem pořadu Inspirace na rádiu Applaus, kde jsem mluvila nejen o práci terapeutky. Videozáznam si můžete pustit zde.

MŮJ PŘÍBĚH

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Maecenas lorem. Nullam sit amet magna in magna gravida vehicula. Nullam sapien sem, ornare ac, nonummy non, lobortis a enim. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Fusce tellus. Etiam neque. Maecenas sollicitudin. Fusce consectetuer risus a nunc. Curabitur vitae diam non enim vestibulum interdum. Etiam egestas wisi a erat. Etiam sapien elit, consequat eget, tristique non, venenatis quis, ante. Maecenas ipsum velit, consectetuer eu lobortis ut, dictum at dui. Nunc auctor. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos hymenaeos. Etiam sapien elit, consequat eget, tristique non, venenatis quis, ante. Integer tempor. Etiam egestas wisi a erat.

Veronika Ježíková - terapeutka - kvantová terapie, funkční princip a Yuen metoda pro okamžité a trvalé zkvalitnění života

Veronika Ježíková - terapeutka

kvantová terapie, funkční princip a Yuen metoda pro okamžité a trvalé zkvalitnění života