Vaše nové oblíbené místo na internetu.

PROSTOR, KDE SE ŽENY SPOJUJÍ, BUDUJÍ SVŮJ BYZNYS A SPOLEČNĚ ROSTOU.

Jak to v klubu vypadá?

 • Klub funguje na principu knihovny online tréninků, které máte po ruce kdykoliv, kdy jste na počítači, u tabletu či chytrého telefonu.
 • Součástí je webové rozhraní klubu a uzavřená Facebook skupina pouze pro členky.
 • Tréninky jsou roztříděny do 6 témat – téma a poslání, publikum, příjem, nástroje, komunita a růst.
 • V klubu věříme v sílu spolupráce a podporu komunity. Sdílíme hodnoty, pomáháme si a oslavujeme naše úspěchy.

Co na vás v klubu čeká?

Videolekce

Videolekce uspořádané do přehledných témat v délce od 5 do 60 minut. Podle toho, kolik máte zrovna času a jakou máte náladu. V knihovně klubu je momentálně 40+ videí a nový obsah je stále vytvářen.

Pracovní sešity

Protože poslouchání je jenom pasivní přijímání informací a psaní je dalším krokem, jak se přiblížit svým snům. Úžasný je, že pracovní listy jsou editovatelné přímo v PC – šetříme životní prostředí a naše lesy.

Audio nahrávky

Ne vždycky máme možnost sledovat videa nebo číst PDFka. Proto jsou super mp3 nahrávky, které můžeme poslouchat třeba v autě, nebo při čekání na vlak.

Komunita

Klub znamená komunitu. V tomto případě komunitu online podnikatelek.

How-to návody

Mnoho času strávíme prohledáváním internetu kvůli návodům. Proč nemít ty nejdůležitější na jednom místě? V klubu je mnoho technických návodů ve stylu “jak na…”.

Kreativita a inspirace

Spojení žen je úžasné v tom, že se navzájem podporujeme a inspirujeme. Dovolujeme naší kreativitě nerušeně plout, zatímco si pomáháme.

E-booky

Kromě PDF souborů, pracovních sešitů a videolekcí jsou součástí klubu také některé e-booky. K neomezenému čtení.

Online kurzy

Nechybí ani videolekce uspořádané do kompletního online kurzu.

Jaká jsou hlavní témata klubu?

1. Téma a poslání

Zjistíte, jakou cestou se chcete dát. Jaké je vaše niche, což určí další směr pro váš budoucí rozvoj.

2. Publikum

Vyjasníte si, kdo je váš ideální klient a jak vypadá. Tak budete mít představu o tom, jak chcete váš byznys vést.

3. Příjem

Najděte a začněte tvořit takové produkty a služby, které jsou přesně na míru vašemu podnikání.

4. Nástroje

Začněte využívat ty nástroje, které pracují pro vás a váš byznys, namísto toho, abyste vy pracovala pro ně.

5. Komunita

Budujte svou komunitu na sociálních sítích, na internetu.

6. Růst

Budujte vaše podnikání a soustřeďte se na jeho růst díky tomu, že se budete věnovat všem pilířům.

Kolik stojí členství a co získám?

Roční poplatek za členství je 3.564 Kč (297 Kč/měsíc).

 • Přístup k materiálům pro rozvoj vašeho online podnikání okamžitě po otevření období (nyní období 1. ledna 2021 – 31. prosince 2021)
 • Exkluzivní obsah v podobě nových článků, tréninků, videí či výzev.
 • Tematické e-booky a materiály ke stažení zdarma.
 • Přístup ke knihovně zdrojů se vším potřebným k blogování a online podnikání.
 • Podporu ostatních členek z komunity.
 • Své místo v uzavřené facebookové skupině.
 • A další…

Co o klubu říkají členky?

Do Klubu jsem vstoupila, protože jsem potřebovala postrčit a poradit u technických věcí a více se dozvědět o funkcích a možnostech jak vyladit web a více proniknout do tématu. Jsem absolutní začátečník a extrémně netechnický typ. Překvapilo mě, kolik obsahu v Klubu najdete. Vše je přehledné a parádně zpracované. Veronika Vás provádí od samotných základů tvorby webu až po nastavení jednotlivých prodejních nástrojů a podobně. Klub je nabitý hodnotnými informacemi, které usnadní v mnoha ohledech práci a hlavně čas. Vstup do Klubu byla pro mě jedna z nejlepších investic.

Petra Pfeiferová
poradce pro výživu, průvodce
www.fitmamimi.cz

Překvapilo mě, jak je klub hezky zpracovaný. Vše je přehledné a dobře vysvětlené. Zkoušela jsem i pracovní listy a jsou skvělé – mnoha lidem určitě pomůžou. Jde o příjemné místo, kde se budete rádi učit novým věcem.

Irena Chomová
blogerka
www.cestamagie.cz

Pokud hledáte cestu, kudy začít své internetové podnikání, Verčin Klub pro vás může být tou pravou volbou. Spousta materiálů seřazených do postupného kurzu, který vám pomůže od úplného začátku s nalezením toho správného téma, až přes první kroky na webu, budování publika a produktu. Součástí je také skupina na FB, kde je milý ženský kolektiv, se kterým můžete rozebírat jak své úspěchy, tak i strasti ohledně podnikání. A samozřejmě vše zůstává mezi děvčaty

Lucie Friedelová

Už při první návštěvě virtuálního Klubu jsem našla spousty užitečných informací, které mi pomáhají si vyjasnit strategii, inspirují mě a posouvají mě dál. Navíc oceňuji, že je vše na jednom místě. Jsem opravdu moc ráda, že jsem rozhodla být součástí a těším se až všechny znalosti převedu do svého online podnikání.

Kristýna Novotná
fitness instruktorka a osobní trenérka sebeVĚDOMÍ
www.mindfulstyle.cz

Kdo za klubem stojí

Jmenuji se Veronika a věřím v jednoduché a funkční nástroje, které vám pomohou k rozběhnutí online podnikání, případně blogu, který bude vzkvétat. Díky kterému i vy nastartuješ váš online byznys a najdete vaše pravé já. 

Jsem narozená v 90. letech 20. století a pocházím ze severních Čech. Často o sobě tvrdím, že jsem tak trochu mimo. Jako bych se narodila do jiné doby. Jsem totiž ráda doma a nejsem stavěná pro to, abych chodila dalších 40 let do zaměstnání. Není to pro mě. Proto jsem se rozhodla přetavit svou vášeň v online svět, blogování a tvoření ve svojí práci. Práci, která je zároveň mojí zábavou.

Proto vznikl i tento online klub, abych svou vášeň pro technikálie a strategie online podnikání mohla předávat dalším úžasným ženám.

Často kladené otázky:

 • Pro koho je online klub určený?
  • Pro všechny ženy, které chtějí nebo již podnikají online a chtějí se naučit využívat jednoduché, ale funkční technické nástroje a strategie. V klubu jsou ženy z celé řady oborů a odvětví: osobní rozvoj, jóga, koučink, hygge, marketing, kreativní a grafické služby, copywriting a další. Jsou mezi námi úspěšné podnikatelky, maminky na mateřské dovolené či začínající podnikatelky – a každá z nás přináší do klubu něco nového.
 • Je pro mě klub vhodný, i když nemám web?
  • Ano, určitě! Uvnitř klubu jsou nástroje a návody, jak si založit blog a web. A pokud váš blogování zrovna hned neláká, naučíte se v Klubu i jiné způsobů, jak se dá podnikat online bez blogu.
 • Mohu se připojit, i když neznám své podnikatelské téma?
  • Jistě! Materiály a cvičení v Klubu váš nasměrují správnou cestou tak, abyste objevila vaše téma.
 • Jak členství funguje?
  • Členství v klubu je na 12 měsíců, viz ceník nahoře. Po objednání členství a jeho zaplacení získáte potvrzení o zaplacení. Přístup do členské sekce klubu, kde jsou k dispozici veškeré výukové materiály, bude otevřen od 1. ledna 2021. Po uplynutí doby 12 měsíců vás oslovím s dotazem, zda chcete členství v klubu prodloužit a na další rok. 
 • Jak probíhá platba za členství?
  • Platba probíhá bankovním převodem se splatností 10 dní. Po uhrazení získáte přístup do členské sekce. Členský příspěvek se nevrací a platí se vždy celá částka najednou. Vždy budete mít platný přístup na 12 měsíců. Členství není přenosné a sdílení přihlašovacích údajů se považuje za porušení podmínek.
 • Zapsala jsem se do klubu, ale nepřišlo mi žádné potvrzení či vstupní údaje, co teď?
  • Zkontrolujte si vaše e-mailové složky jako Hromadné, Spam či Propagace. Pokud chcete mít jistotu, že se vám žádný e-mail neztratí, přidejte si mě do kontaktů. Pokud do 24 hodin od zaplacení členství neobdržíte přihlašovací údaje, napište na verca@nabloguzalezi.cz.
 • Jak se dostanu do Klubu
  • Právě je otevřené přihlašování pro období leden 2021 až prosinec 2021. Dne 1. ledna 2021 se otevře členská sekce, informaci o otevření dostanete na e-mail.
 • Musím se přidat do Facebook skupiny?
  • Nemusíte, ale členství v soukromé skupině na Facebooku pro členky klubu výrazně doporučuji. Na webovém rozhraní jsou k dispozici teoretické materiály a tréninky. Ve skupině pak její členové mohou společně rozebírat teorii, aplikaci do praxe, diskutovat, pomáhat si, radit apod. Při nevyužití skupiny sama sebe připravíte o plný zážitek z Klubu.
 • S jakýmkoliv dotazem se obracejte na verca@nabloguzalezi.cz.

Užíváním webu souhlasíte s ukládáním a používáním cookies.

COPYRIGHT 2020 | VERONIKA JEŽÍKOVÁ