pinterest přípravka

Základní kurz pro všechny, kteří chtějí začít používat Pinterest pro svůj byznys.

Toužíte do vašeho podnikání zařadit Pinterest ale nevíte, jak na něj?

Potřebujete rozhýbat současný Pinterest profil, ale ať se snažíte sebevíc, nedaří se vám?

Toužíte rozšiřovat vaši komunitu i díky Pinterestu a získávat tak nové návštěvníky na váš online obsah?

A tím i nové potenciální zákazníky a klienty?

Odpověděli jste alespoň na jednu otázku ANO? V tom případě je Pinterest přípravka pro vás!

Pinterest je vyhledávací nástroj

Lidé se na něj nechodí socializovat, ale vyhledávat inspiraci, nápady, náměty a nákupy.

Umožňuje nám být vyhledatelní

Uživatelé při vyhledávání zadávají klíčová slova, proto můžeme být na Pinterestu vyhledatelní.

Další marketingový kanál

Pinterest je další kanál, který nám může zvyšovat návštěvnosti, rozšiřovat publikum, přivádět zákazníky a zvyšovat prodeje.

Vaše cílová skupina JE na Pinterestu

V ČR a SR je přes 1.600.000 aktivních uživatelů měsíčně. To znamená přes milion a půl lidí, kteří tam pravidelně něco vyhledávají.

Až 73 % uživatelů tvoří ženy

Měsíčně je na Pinterestu aktivních až 700 tisíc žen ve věku od 25 do 49 let.

Lidé ho opravdu používají

Po Google a YouTube je Pinterest celosvětově třetím nejpoužívanějším vyhledávacím nástrojem.

Vysvětlení základních pojmů Pinterestu a jak Pinterest funguje.

Založení a nastavení Pinterest byznys profilu.

Jak se na Pinterestu orientovat a jak ho používat ve smyslu marketingového kanálu.

Základy Pinterest SEO - jak být na Pinterestu vyhledatelní.

Tvorba pinů v Canva.

Pinterest je prima zábavný způsob, jak rozšířit svou komunitu z jiného úhlu, jak získat nové návštěvníky, jak propagovat své produkty, služby a online obsah. A to navíc bez penalizace snižování dosahu. A způsobem, ze kterého můžete těžit týdny i měsíce poté, co pin uložíte na svou Pinterest nástěnku.

Pro všechny, kdo tvoří online obsah.

Pro ty, kteří už mají Pinterest profil, ale nevědí, jak ho používat a využít pro propagaci svého byznysu a svého online obsahu.

Pro ty, kteří chtějí s Pinterestem pro propagaci obsahu začít ale nevědí, jak

Pro ty, kteří se chtějí začít na Pinterestu orientovat a využít ho ve svůj prospěch, ne jenom pro ukládání inspirace na dekoraci obýváku.

Pro virtuální asistentky, které chtějí zařadit správu pinterestu do svého portfolia a nabízet tak klientům novou službu.

Pro ty, kteří chtějí zvýšit návštěvnost svého online obsahu, jako jsou články, web, videa, e-booky, online programy, podcasty, Facebook stránky a další.

Pokud se vidíte v některé z odrážek nahoře, je Pinterest přípravka pro vás a neváhala bych dvakrát naskočit. Pinterest je pomalu ale jistě se rozjíždějící vlak, který brzy nabere rychlé tempo a bude složitější na něm vyčnívat, až tam budou všichni.

Pinterest je vizuální vyhledávací nástroj. Lidé tam chodí vyhledávat - inspiraci, nákupy.

Vyhledávání funguje na principu SEO - vyhledávání pomocí klíčových slov a frází, která lidé zadávají do vyhledávací lišty. Ráda tomu říkám, že jde o Google, ale s obrázky.

Pinterest je zdrojem návštěvnosti pro všechny, kteří tvoří online obsah. Funguje na základě tzv. pinů, což jsou obrázky či videa, která vedou na originální obsah daného tvůrce, který tam pin uložil.

Pinterest je platforma, která má ráda obsah ve formě pinů. Kdy daný pin obsahuje unikátní URL adresu vedoucí na váš online obsah. Vůbec mu nevadí, když pin odkazuje “ven” z Pinterestu.

To vadí například Facebooku. Jistě každý slyšel, že Facebook snižuje dosahy těm, kdo odkazují URL odkazy někam mimo Facebook.

U Pinterestu je to naopak. Pinterest ví, že tam lidé chodí hledat inspiraci, že skrz piny navštěvují weby, videa, e-shopy, Facebook stránky, zkrátka cokoliv, co má URL adresu. A že se na něj zase vrátí.

Proto je Pintereste skvělou platformou pro zvyšování návštěvnosti pro váš online obsah.

Základní kurz

5.555 CZK
základní kurz
  • Přístup do Pinterest přípravky
  • Neomezený počet míst
  • Neobsahuje VIP call
V případě nejasností mě kontaktujte na jsem@veronikajezikova.cz.

Přehrajte si video níže:

Toužíte po okamžitém zbohatnutí

Pinterest není o okamžitém výsledku ale o dlouhodbé udržitelné strategii.

Nechcete další kanál pro váš růst

Na Pinterest v našich byznysových vodách sedá prach a mnoho lidí o něm neuvažuje. Pokud nechcete ve svém byznysu další kanál, který pomůže ve vašem růstu, tak tato služba není pro vás.

Nechce se vám makat

Pinterest, podobně jako Facebook, Instagram, cokoliv, vyžaduje pravidelnost. Je to kanál jako každý jiný, jenom funguje trochu jinak, než klasické sociální sítě. Ale i tak je třeba do jeho fungování vložit práci a jisté úsilí.

Nemáte žádný obsah

Pokud nemáte a neplánujete tvořit obsah, tato služba není pro vás. Abych mohla váš profil rozjet, potřebuji mít z čeho čerpat = z obsahu.

Odmítáte převzít zodpovědnost

Já a moje služba jsme jenom nástroj. Ukážu vám, jak to funguje, ale vy musíte převzít odpovědnost, jak s tímto kanálem naložíte a za výsledky, které z něj budete mít.

Mám praxi

Jako běžný uživatel se na Pinterestu pohybuji přes 6 let. Mám slušnou představu o jeho fungování. Ve smyslu používání Pinterestu jako další byznys kanál se zde pohybuji od roku 2019.

Jsem nadšenec

Pinterest mě prostě baví. Má potenciál. Vidím, co umí udělat u zahraničních tvůrců a podnikatelů. Pokud ho nezačneme u nás používat my, tak kdo?

Jsem ideální volba

V našich končinách neznám nikoho, kdo se Pinterestem zabývá tak, jako já. Je to pro mnohé neprobádané území. Dovolte mi být vaší mačetou a prosekat vám cestu touhle buší! 😀

Užíváním webu souhlasíte s ukládáním a používáním cookies.

COPYRIGHT 2020 | VERONIKA JEŽÍKOVÁ