Veronika Ježíková - terapeutka kvantová terapie, funkční princip a Yuen metoda pro okamžité a trvalé zkvalitnění života
Úplňková síla přesvědčení

Přesvědčení a jak si je tvoříme, aneb blíží se úplněk

Nadcházející “superúplněk” (jak to mnohí po Facebooku nazývají) mě opět utvrdil v tom, jak velkou roli hrají všemožná přesvědčení v našem životě. Přesvědčení jsme o kvantu věcí, o některých ani netušíme a stejně je máme. O čem se v životě přesvědčíme, to se nám v životě vytváří a zhmotňuje, a podle toho si tvoříme vlastní realitu. A to pak odpovídá tomu, o čem jsme se přesvědčili. Jinak to ani nejde. Protože jenom pokud se nám podaří naše přesvědčení změnit, tak teprve potom se podle toho začne utvářet i naše nová realita. A nemusí jít ani o kdoví jak velké změny, mega přesvědčení, někdy stačí i maličkosti.

Teď velmi aktuálně koluje přesvědčení o tom, že nadcházející úplněk (14. června 2022) bude “síla” a bude to energetický kolotoč a že se máme držet a podobné věci. Přesvědčení, které někde vzniklo a v tomto případě má velmi hluboké kořeny. Protože… no přece JE dokázané, že když je úplněk, tak se dějí věci. Já jsem ale za to, že si můžeme VYBRAT a že můžeme ZPOCHYBŇOVAT a brát si z toho to, co potřebujeme. Není právě o tom tvoření našeho života? Nejsme právě z toho důvodu tvůrci? Že máme na výběr, kterou informaci budeme ve svém životě mít a zhmotňovat a se kterou se rozloučíme? Já myslím, že v případě přesvědčení můžeme být vybíraví. A to zcela beze studu.

Jak to funguje?

Povězme, že si z mnohých zdrojů na internetu přečtete, ještě vám to v krásné grafice pošle kámoška zpracované do messengeru, že tenhle úplněk bude extrémně energeticky vyčerpávající jízda. Protože to někdo vypočítal, protože ten úplněk je ještě někde ve štíru a kdesi cosi. A tak se připravíte, nastavíte a přesvědčíte o tom, že to tak bude. A tak se na to vaše tělo, mysl, duch… připraví zevnitř a tím pádem se to začne zhmotňovat do vašeho okolí. Protože jste se přesvědčili o tom, že to tak bude. Jinak to není možné. To přesvědčení o tom, že vás ten úplněk vyždíme je totiž tak silné, že už nejsme schopni jinak a tak si podle toho přesně zhmotníme to, že budeme bez energie, že se nám bude blbě spát, že nám naroste třetí ruka a podobně. Protože je to velmi silné přesvědčení, které v podstatě koluje celým světem.

To přesvědčení je tak silné, že se na něj naše tělo připraví a tak vzniknou perfektní podmínky pro to, aby se splnilo všechno, co takový silný úplněk “má” přinášet. A tím si potvrdíme a přesvědčení prohloubíme. Proto se budeme připravovat stejně tak na další takový úplněk, protože budeme přesvědčení, že to s úplňky tak zkrátka je.

Já jsem ale přesvědčená, že to tak být nemusí.

Že si můžeme vybrat a že si hlavně taky už vybíráme, jak, jestli a jaký vliv na nás co bude mít. Ne jenom úplněk, ale obecně cokoliv. Výměna těchto voleb probíhá neustále, s každým naším krokem, s každým rozhodnutím, které uděláme. Něco si pomyslíme, uděláme, řekneme, to vyšleme a zákonitě se nám k tomu vrátí to, co je s tím v souladu. Tomu se říká zákon rezonance. Přitahujeme jenom to, s čím jsme v souladu. Takže pokud jsme o něčem hluboce přesvědčeni, tak to nelze jinak, než že se toto zhmotní.

Pozitivní ale je, že tato přesvědčení můžeme měnit. Každou minutu, každou vteřinu, každý okamžik, máme v přítomnosti možnost se rozhodnout jinak a změnit tak své pole přitažlivosti.

Představte si člověka, který se na mnoha úrovních přesvědčí o tom, že pondělí je špatný den, protože jde do práce, kterou nemá rád. A tak už večer usíná plný nechutenství s tím, že musí zase do práce. A víte, co se stane? Ten den většinou fakt stojí za prd. Projektuje se do naší reality. To vnitřní rozpoložení se zhmotní v bezprostředním okolí a ovlivní všechno a všechny, s čím a kým ten dotyčný přijde do styku.

Co utváří naše přesvědčení?

Jsou to myšlenky. Denně máme nesčetné množství myšlenek. Některé jsou jenom velmi slabé, sotva je postřehneme, některé jsou velmi silné. Ale naše myšlenky utváří naše přesvědčení. Pokud na něco velmi často myslíme, tak se o tom přesvědčujeme stále více a více a tím tvoříme svojí realitu.

Vytvářet si nová přesvědčení není proto lehké (ale hej, můžete toto mé přesvědčení zpochybnit a sami si utvořit takové, že to lehké je!), ale není nemožné. Je to možné pro každého z nás. Představte si přesvědčení jako vyjetou dráhu od traktoru v poli. Po té se jezdí dobře, že? Když tam jsou ty kolejnice. No a nové přesvědčení je naše snaha a touha vytvořit nové kolejnice. Po prvním přejetí traktorem toho nebude moc vidět, ale pokud si za tím novým přesvědčením budeme stát a budeme ho trénovat, tak se časem vytvoří cesta nová a vznikne naše nové přesvědčení. Staré postupně nahradí nové.

Jaké je vaše přesvědčení?

Umíte svá přesvědčení zpochybňovat a ptát se?

Co takhle si ze síly úplňku vzít to pozitivní a co vám pomůže se posouvat dál?

Namísto přejímání toho, že vám bude na hovno?

Šlo by to, ne?

Co se tak přesvědčit o tom, že úplněk je nesmírná síla, ze které čerpáte?

Toužíte měnit ve svém životě vaše programy a přesvědčení? Můžete se ke mně objednat na terapii či ThetaHealingové sezení, které nabízím, stačí mě kontaktovat.

Pracujete na sobě a zajímáte se o osobnostní rozvoj?

No pak se nezapomeňte přidat do mé facebookové skupinky!

Ing. Veronika Ježíková
Spojová 263
407 01 Jílové

IČO: 08819173

Fyzická osoba zapsaná v živnostenském rejstříku, evidujícím úřadem je Magistrát města Děčín.

Copyright 2020 – 2022 | Veronika Ježíková | Všechna práva vyhrazena