Veronika Ježíková - terapeutka kvantová terapie, funkční princip a Yuen metoda pro okamžité a trvalé zkvalitnění života

Dáte spíš na doporučení?

Pak si přečtěte reference od klientů, kteří prošli jedním či sérií sezení.

Zaujaly vás jejich příběhy a chcete, aby se i váš život změnil k lepšímu? 

V tom případě si objednejte terapeutické sezení a můžeme se do toho pustit.

LUCIE PELÍŠEK
LUCIE PELÍŠEKWWW.VITEJZENO.CZ​
Read More
S Veronikou jsem si domluvila online setkání, protože mě zaujaly metody, se kterými pracuje. Celé setkání jsem si pohodlně ležela na posteli a jen jsem poslouchala její hlas. Veronika se mě ptala, já pátrala v podvědomí a vše, co jsme našly jako již nesloužící, jsme společně propustily. V podstatě nedokážu říci, co přesně Verča dělala, protože sama s těmito přístupy nepracuji. Takže jsem jen přijímala a ladila se na své tělo. Už jen ten čas pro sebe a možnost se z nadhledu podívat na má témata, stálo za to. Na konci setkání jsem měla své odpovědi a cítila se lehce a odpočinutě. Moc děkuji za setkání a Veroniku vřele doporučuji.
EVA PAVLASOVÁ​
EVA PAVLASOVÁ​
Read More
S Verčou jsme začaly řešit „problém“ řízení auta, který se po dvou setkáních přesunul úplně jinam, k mému tělu a pocitům, o kterých jsem si myslela, že už je mám dávno „zmáklé“. Všechna naše setkání byla velmi pohodová - měla jsem pocit, jako kdybych si povídala s kamarádkou nad hrnkem dobrého čaje a v mezičase si odhodila pár svých zátěží a přesvědčení. Verča mě s velkou lehkostí, empatickým přístupem a velmi trefně položenými otázkami provedla celým procesem a mě bylo vždycky líto, že už končíme. Povedlo se nám vyladit i mou dlouhodobě trvající bolest v levé paži. Pokud potřebujete vyřešit jakékoliv záseky, ať už aktuální nebo letité, doporučuji se s Verčou spojit, abyste mohli na vlastní kůži zjistit, jak jednoduchý proces jejich uvolňování je.
LENKA ČERMÁKOVÁ​
Read More
Milá Verčo, moc ti děkuju za všechna ta setkání s tebou. Každé on-line setkání byl pro mě úplně balzám na duši. Původně jsem chtěla pomoct s odstraněním strachu z řízení auta. Protože fakt při pomyšlení, že sedím na sedadle řidiče se mi chtělo zvracet, potila jsem se a byla jsem úplně paralyzovaná. Při prvním sezení jsi mě provedla krásně cílenými otázkami mými strachy a pocity. Oceňuju tvou přirozenost, pravdivost, to, že si na nic nehraješ, že máš boží smysl pro humor. Ty hovory byly naprosto unikátní, uvolněné a příjemné. Vlastně jako pokec s kámoškou. Jednoduché a přitom neskutečně léčivé. A jenom to plynulo. Z řízení auta jsem skočila do svého dětství, do vztahu s mámou a tátou a pak zase zpátky k autu. Jsem vděčná, že jsem tě potkala, dostala jsem od tebe další tipy na práci sama se sebou. A výsledek? Mám chuť znova začít řídit. Sedám za volant a startuju. Zkouším to. Ty hnusný pocity jsou pryč. Takže obrovské díky, díky, díky. Ráda tě budu doporučovat dál. Ať se ti daří a ráda tě uvidím třeba někdy naživo u kafe.
PAVLÍNA CIMBÁLOVÁ​
PAVLÍNA CIMBÁLOVÁ​WWW.PAVLINACIMBALOVA.CZ
Read More
Domluvily jsme se s Verčou na čištění bloků. Dostaly jsme se hodně hluboko a daleko. A skoro ke konci sezení, když jsme čistily můj strach z řízení auta, tak se tam najednou ukázala dost zásadní paralela s celým mým životem: při posledním řízení auta jsem zase, úplně nevědomě, odevzdala kontrolu do rukou partnera, protože mě vynadal, že jsem nás maximálně ohrozila. Natolik mě vystresoval, že jsem podlehla a to řízení mu z fleku předala - ačkoli jsem si byla předtím vědoma, že to mám plně pod kontrolou a věděla naprosto přesně, co dělat. A v životě? Doposud jsem vždycky uhnula z cesty a za něco se schovávala nebo někomu předávala kontrolu a zodpovědnost (firma, produkt,…), abych se nemusela sama postavit do předních řad a rozhodovat o svém životě!!! Takže k tomu mě to celou zimu vedlo? Že se mám naučit řídit auto, abych si nacítila tu zodpovědnost a mohla ji vzít i do svého života? Vibrovalo mi celý tělo! Děkuju za zprostředkování toho uvědomění, Verčo - bude pro mě zásadní, vrhám se do řízení💛
HANA HEJNÁ
Read More
Musím přiznat, že jsem Veroniku oslovila víc ze zvědavosti a touhy jí poznat, než že bych věřila, že vyřešíme nějaký problém. No a už od prvního setkání jsem přemýšlela, jak to ta holka proboha dělá, že se během chvilky dostaneme přesně k bloku, který někde tlačí, překáží nebo bolí. Jednoduše ho vyčistíme a vytvoříme místo přesně proto, co mi pomůže a posune dál. Veronika má velký dar se bez zbytečných řečí dostat přímo k jádru věci, je milá, empatická, ale také přímočará a upřímná. Tím, že jsme se spolu během jednoho týdne potkávaly každý den, měla jsme možnost opravdu uvolnit to, co mě trápilo a v životě hodně brzdilo. Byl to vážně transformační týden a já ještě jednou, Veru, moc děkuji.
MARTINA ŠIMŮNKOVÁ
MARTINA ŠIMŮNKOVÁWWW.ESENCESLOV.CZ​
Read More
Veroniku jsem vyhledala kvůli konkrétnímu problému s hejtem, co mě hodně ovlivnil. Byla to skvělá volba, protože Verča je konkrétní a umí zacílit, co a kde čistit, a pomohla mi odstranit problém velice rychle. Nejsem ovšem už úplný nováček a mám za sebou všechna základní ladění a čištění. Jedno sezení s ní tak stačilo a to co mi sedělo v hlavě a srdci se rozpustilo. Hodně pracuje s nadhledem a to při řešení konkrétních problémů neskutečně pomáhá.
Kdo si myslí, že takhle rychle to nejde, tak jde. 😀
Previous
Next

Napříč sociálními sítěmi

Co o spolupráci se mnou koluje internetem?

Veronika Ježíková - terapeutka - kvantová terapie, funkční princip a Yuen metoda pro okamžité a trvalé zkvalitnění života

I váš život může být lepším.

Když si ho dovolíte skutečně začít ŽÍT.

Ing. Veronika Ježíková
Spojová 263
407 01 Jílové

IČO: 08819173

Fyzická osoba zapsaná v živnostenském rejstříku, evidujícím úřadem je Magistrát města Děčín.

Copyright 2020 – 2022 | Veronika Ježíková | Všechna práva vyhrazena