Veronika Ježíková - terapeutka kvantová terapie, funkční princip a Yuen metoda pro okamžité a trvalé zkvalitnění života

Verča si prošla naší terapeuticko koučovací praxí jako klientka, po roce se rozhodla vstoupit do MasterMindu, který už byl vypsán jako VIP kurz pro profesionály , což Verča nesplňovala. Chtěla do toho přesto jít. Takovou odvahu a vervu velmi oceňuji. Tak jsme ji vzali, že uvidíme, jak to dá. Stala se překvapením toho kurzu. Musím říct, že do praxe skočila jak ryba do vody. Je obrovsky vidět, jak moc jí to baví! MasterMind jí ukázal, že je v pořádku najít svou terapeutickou polohu. A tak ji našla. A z ní tvoří! Svou polohu našla hned na svém začátku! To znamená, že si ušetřila spoustu času při průzkumu slepých uliček. Rovnou frčí v tom, v čem je silná. To je velký rozdíl oproti kurzům, kde kurzista maká na tom, aby se dostal na úroveň osnovy. Zde se postavila do svého středu a začala tvořit ve své síle, ve svém středu. Práce s klientem musí vycházet z opravdovosti, vášně, potenciálu, osobitosti terapeuta. Jen tak může tento oheň zažehnout i u klienta a dosáhnout trvalých výsledků

Veronika a Petr Pavelkovi
www.iost.cz

Domluvily jsme se s Verčou na čištění bloků – už jsem s tím měla zkušenost, takže jsem očekávala běžné “vynesení odpadu”😁. Ani nevím, jak to čištění vlastně reálně probíhá - jednoduše se bavíme a odhazujeme moje negativní přesvědčení a programy. Běžně nepozoruju žádný výrazný fyzický dopad na mém těle. Dostaly jsme se tentokrát hodně hluboko a daleko. A skoro ke konci sezení, když jsme čistily můj strach z řízení auta, tak se tam najednou ukázala dost zásadní paralela s celým mým životem: při posledním řízení auta jsem zase, úplně nevědomě, odevzdala kontrolu do rukou partnera, protože mě vynadal, že jsem nás maximálně ohrozila 😊 (neudělala jsem to tak, jak je on zvyklý běžně řídit!). Natolik mě vystresoval, že jsem podlehla a to řízení mu z fleku předala - ačkoli jsem si byla předtím vědoma, že to mám plně pod kontrolou a věděla naprosto přesně, co dělat. A v životě? Doposud jsem vždycky uhnula z cesty a za něco se schovávala nebo někomu předávala kontrolu a zodpovědnost (firma, produkt,…), abych se nemusela sama postavit do předních řad a rozhodovat o svém životě!!! Takže k tomu mě to celou zimu vedlo? Že se mám naučit řídit auto, abych si nacítila tu zodpovědnost a mohla ji vzít i do svého života? Vibrovalo mi celý tělo! Děkuju za zprostředkování toho uvědomění, Verčo - bude pro mě zásadní, vrhám se do řízení💛

Pavlína Cimbálová
Jitka Dynková Janíčková
Veronika Ježíková - terapeutka kvantová terapie, funkční princip a Yuen metoda pro okamžité a trvalé zkvalitnění života

S Verčou jsme začaly řešit „problém“ řízení auta, který se po dvou setkáních přesunul úplně jinam, k mému tělu a pocitům, o kterých jsem si myslela, že už je mám dávno „zmáklé“. Všechna naše setkání byla velmi pohodová - měla jsem pocit, jako kdybych si povídala s kamarádkou nad hrnkem dobrého čaje a v mezičase si odhodila pár svých zátěží a přesvědčení. Verča mě s velkou lehkostí, empatickým přístupem a velmi trefně položenými otázkami provedla celým procesem a mě bylo vždycky líto, že už končíme. Povedlo se nám vyladit i mou dlouhodobě trvající bolest v levé paži. Pokud potřebujete vyřešit jakékoliv záseky, ať už aktuální nebo letité, doporučuji se s Verčou spojit, abyste mohli na vlastní kůži zjistit, jak jednoduchý proces jejich uvolňování je.

Eva Pavlasová

S Veronikou jsem si domluvila online setkání, protože mě zaujaly metody, se kterými pracuje. Celé setkání jsem si pohodlně ležela na posteli a jen jsem poslouchala její hlas. Veronika se mě ptala, já pátrala v podvědomí a vše, co jsme našly jako již nesloužící, jsme společně propustily. V podstatě nedokážu říci, co přesně Verča dělala, protože sama s těmito přístupy nepracuji. Takže jsem jen přijímala a ladila se na své tělo. Už jen ten čas pro sebe a možnost se z nadhledu podívat na má témata, stálo za to. Na konci setkání jsem měla své odpovědi a cítila se lehce a odpočinutě. Moc děkuji za setkání a Veroniku vřele doporučuji.

Lucie Pelíšek
www.vitejzeno.cz

Veroniku jsem vyhledala kvůli konkrétnímu problému s hejtem, co mě hodně ovlivnil. Byla to skvělá volba, protože Verča je konkrétní a umí zacílit, co a kde čistit, a pomohla mi odstranit problém velice rychle. Nejsem ovšem už úplný nováček a mám za sebou všechna základní ladění a čištění. Jedno sezení s ní tak stačilo a to co mi sedělo v hlavě a srdci se rozpustilo. Hodně pracuje s nadhledem a to při řešení konkrétních problémů neskutečně pomáhá.
Kdo si myslí, že takhle rychle to nejde, tak jde. 😀

Martina Šimůnková
www.esenceslov.cz

Milá Verčo, moc ti děkuju za všechna ta setkání s tebou. Každé on-line setkání byl pro mě úplně balzám na duši. Původně jsem chtěla pomoct s odstraněním strachu z řízení auta. Protože fakt při pomyšlení, že sedím na sedadle řidiče se mi chtělo zvracet, potila jsem se a byla jsem úplně paralyzovaná. Při prvním sezení jsi mě provedla krásně cílenými otázkami mými strachy a pocity. Oceňuju tvou přirozenost, pravdivost, to, že si na nic nehraješ, že máš boží smysl pro humor. Ty hovory byly naprosto unikátní, uvolněné a příjemné. Vlastně jako pokec s kámoškou. Jednoduché a přitom neskutečně léčivé. A jenom to plynulo. Z řízení auta jsem skočila do svého dětství, do vztahu s mámou a tátou a pak zase zpátky k autu. Jsem vděčná, že jsem tě potkala, dostala jsem od tebe další tipy na práci sama se sebou. A výsledek? Mám chuť znova začít řídit. Sedám za volant a startuju. Zkouším to. Ty hnusný pocity jsou pryč. Takže obrovské díky, díky, díky. Ráda tě budu doporučovat dál. Ať se ti daří a ráda tě uvidím třeba někdy naživo u kafe.

Lenka Čermáková

Musím přiznat, že jsem Veroniku oslovila víc ze zvědavosti a touhy jí poznat, než že bych věřila, že vyřešíme nějaký problém. No a už od prvního setkání jsem přemýšlela, jak to ta holka proboha dělá, že se během chvilky dostaneme přesně k bloku, který někde tlačí, překáží nebo bolí. Jednoduše ho vyčistíme a vytvoříme místo přesně proto, co mi pomůže a posune dál. Veronika má velký dar se bez zbytečných řečí dostat přímo k jádru věci, je milá, empatická, ale také přímočará a upřímná. Tím, že jsme se spolu během jednoho týdne potkávaly každý den, měla jsme možnost opravdu uvolnit to, co mě trápilo a v životě hodně brzdilo. Byl to vážně transformační týden a já ještě jednou, Veru, moc děkuji.

Hana Hejná

Spojme se

jsem[@]veronikajezikova.cz

Nezbytné

Ing. Veronika Ježíková
Spojová 263
407 01 Jílové

IČO: 08819173

Fyzická osoba zapsaná v živnostenském rejstříku, evidujícím úřadem je Magistrát města Děčín.

Copyright 2020 – 2022 | Veronika Ježíková | Všechna práva vyhrazena