Veronika Ježíková - terapeutka kvantová terapie, funkční princip a Yuen metoda pro okamžité a trvalé zkvalitnění života

Relaxační a meditační nahrávky

zdarma či ke koupi:

Jde o nahrávky vytvořené speciálně pro podporu daného záměru. Například čištění strachu z prodeje, přivolání hojnosti, zbavení se bloků, které tě mohou limitovat, a další. Nahrávky jsou vždy doplněné podkresovou hudbou. Některé dokonce doplněné o frekvenční vlnění pro hlubší podporu záměru pomocí Solfeggio frekvencí.

Nahrávku si vždy dopředu poslechni, ať víš, co očekávat. Poté si najdi klidné prostředí, kde tě nebude nikdo rušit, ideálně si dej nahrávku do sluchátek a nech se vést na vlně jednoduchých vizualizací. V každé nahrávce tě budu provázet mým hlasem, kdy se na začátku uvolníš pomocí jednoduchého uvolňovacího cvičení a poté se vrhneme do příběhu relaxace samotné. Nahrávky můžeš poslouchat tak často, jak uznáš za vhodné.

Jakoukoliv zpětnou vazbu k relaxačním nahrávkám mi můžeš psát na e-mail jsem[@]veronikajezikova.cz.

Relaxační a meditační nahrávky

k zakoupení:

NEBOJTE SE PRODÁVAT​

Relaxace pro podpoření tvého prodejního génia je složena ze dvou částí, kdy jedna přirozeně navazuje na druhou. A dohromady tak tvoří unikátní celek.

První část relaxace se jmenuje Strom a slouží pro vyčištění tvých strachů, bloků, limitů a dalších nežádoucích pocitů, které máš nebo můžeš mít spojené s  prodejem. Z patrných důvodů jde o první část. Protože před samotnou kultivací toho žádoucího je třeba vyčistit a odstranit vše nežádoucí, co ti při prodeji neslouží.

Druhá část relaxace se jmenuje Zahrada a slouží právě pro kultivaci a rozvoj všeho žádoucího spojeného s prodejem.

PŘITÁHNUTÍ HOJNOSTI​

Během poslechu této relaxace zjistíte, že mít hojnost ve vašem životě je pro vás naprosto přirozené. Že je již vaše, vaším právem a že se za ní nemusíte honit.

Společně zpracujeme vaše nastavení nedostatku a přeprogramujeme ho na dostatek a nadbytek. Cílem této relaxace je provést vás k vaší hojnosti a nekonečnému potenciálu tvoření.

Nahrávku můžete poslouchat pravidelně pro vybudování návyku a nastavení, že je pro vás bezpečné, možné a žádoucí mít v životě hojnost a využívat dary Vesmíru pro váš prospěch.

Možnosti Vesmíru jsou totiž neomezené. Zařaďte poslech nahrávky do svého života a začněte si tvořit hojnost ve všech směrech.

meditace hojnost

Relaxační a meditační nahrávky

ke stažení zdarma:

RELAXACE OBJEVENÍ POSLÁNÍ​

Zdá se Vám, že “nevíte co je to Vaše”?

Že nevíte, co byste rádi v životě dělali?

Jaké jsou Vaše kvality a co Vás žene dopředu?

Rádi byste objevili Vaše poslání, Vaše vedení?

Stáhněte si 15minutovou relaxaci, která Vám to pomůže objevit.

Během relaxce navštívíte Vaše nitro, a zjistíte, po čem opravdu v životě toužíte.

RELAXACE SVĚT ZA PORTÁLEM​

Možná cítíš, že se potřebuješ v životě někam posunout, protože se ne a ne dostat do vytoužené destinace.

Možná tě svazují nějaké strachy, bloky, limity či nevyžádané emoce a pocity, které nemáš vyčištěné a tudíž nemůžeš žít život v klidu a pohodě.

Stáhni si tuto relaxaci, kde pomocí jednoduché vizualizace projdeš portálem a odhodíš některé své strachy, bloky či limity.

Ing. Veronika Ježíková
Spojová 263
407 01 Jílové

IČO: 08819173

Fyzická osoba zapsaná v živnostenském rejstříku, evidujícím úřadem je Magistrát města Děčín.

Copyright 2020 – 2022 | Veronika Ježíková | Všechna práva vyhrazena