relaxační nahrávky

Jde o nahrávky vytvořené speciálně pro podporu daného záměru. Například čištění strachu z prodeje, přivolání hojnosti, zbavení se bloků, které tě mohou limitovat, a další. Nahrávky jsou vždy doplněné podkresovou hudbou. Některé dokonce doplněné o frekvenční vlnění pro hlubší podporu záměru pomocí Solfeggio frekvencí.

Nahrávku si vždy dopředu poslechni, ať víš, co očekávat. Poté si najdi klidné prostředí, kde tě nebude nikdo rušit, ideálně si dej nahrávku do sluchátek a nech se vést na vlně jednoduchých vizualizací. V každé nahrávce tě budu provázet mým hlasem, kdy se na začátku uvolníš pomocí jednoduchého uvolňovacího cvičení a poté se vrhneme do příběhu relaxace samotné. Nahrávky můžeš poslouchat tak často, jak uznáš za vhodné.

Jakoukoliv zpětnou vazbu k relaxačním nahrávkám mi můžeš psát na e-mail jsem[@]veronikajezikova.cz.

relaxace ke koupi

NEBOJ SE PRODÁVAT

Relaxace pro podpoření tvého prodejního génia je složena ze dvou částí, kdy jedna přirozeně navazuje na druhou. A dohromady tak tvoří unikátní celek.

První část relaxace se jmenuje Strom a slouží pro vyčištění tvých strachů, bloků, limitů a dalších nežádoucích pocitů, které máš nebo můžeš mít spojené s  prodejem. Z patrných důvodů jde o první část. Protože před samotnou kultivací toho žádoucího je třeba vyčistit a odstranit vše nežádoucí, co ti při prodeji neslouží.

Druhá část relaxace se jmenuje Zahrada a slouží právě pro kultivaci a rozvoj všeho žádoucího spojeného s prodejem.

PŘITÁHNUTÍ HOJNOSTI

Již brzy

relaxace zdarma

RELAXACE OBJEVENÍ POSLÁNÍ

Zdá se ti, že “nevíš co je to tvoře”?

Že nevíš, co chceš v životě dělat?

Jaké jsou tvé kvality a co tě žene dopředu?

Chceš a toužíš objevit své poslání, své vedení?

Stáhni si 15minutovou relaxaci, která ti to pomůže objevit.

Během relaxce navštívíš tvé nitro, a zjistíš, po čem opravdu v životě toužíš.

Nebo se minimálně vydáš na stezku sebeobjevení.

RELAXACE SVĚT ZA PORTÁLEM

Možná cítíš, že se potřebuješ v životě někam posunout, protože se ne a ne dostat do vytoužené destinace. 

Možná tě svazují nějaké strachy, bloky, limity či nevyžádané emoce a pocity, které nemáš vyčištěné a tudíž nemůžeš žít život v klidu a pohodě.

Stáhni si tuto relaxaci, kde pomocí jednoduché vizualizace projdeš portálem a odhodíš některé své strachy, bloky či limity.