Veronika Ježíková - terapeutka kvantová terapie, funkční princip a Yuen metoda pro okamžité a trvalé zkvalitnění života

Stáhnout nahrávku

Relaxace "Cesta k cíli"​

Moc děkuji za zájem o relaxaci “Cesta k cíli”.

Pokud mi chcete věnovat zpětnou vazbu, můžete tak udělat na e-mail jsem[@]veronikajezikova.cz.

Relaxace se dá stáhnout v několika verzích.

Při poslechu doporučuji mít nasazená sluchátka.

V zájmu vlastní bezpečnosti prosím neposlouchejte relaxace pokud například řídíte nebo děláte jiné důležité činnosti!

Relaxace na vlnách Alfa s frekvencí 396 Hz:​​​

Vlny Alfa jsou vhodné pro rozvoj kreativity a k relaxaci těla i duše. Spojení Alfa vln a frekvence 396 Hz je skvělé jako podpůrný prostředek k zahájení akčních kroků na cestě k cíli. V Alfě se otevírají kreativní schopnosti a při poslechu tak můžete mít plno nápadů, konkrétních tipů, co si přinést do reality a co zde udělat. Frekvence 396 Hz rozpouští pocity viny, stresu a strachu. Propojuje nás se sebou samými a pomáhá nám najít vnitřní klid. Díky této frekvenci se můžeme zbavit našich bloků a strachů. A tím tak snadněji dosáhnout toho, co si pro sebe přejeme. Tato frekvence také působí příznivě na naši kořenovou čakru.

Čistá verze bez vln a frekvencí

Toto je nahrávka pro ty, pro které může být obtěžující poslouchat relaxaci s přidanými tóny jednotlivých vln a frekvencí.

Relaxace na vlnách Theta s frekvencí 528 Hz:​​​

Vlny Theta jsou vhodné pro rozvoj duchovních aspektů naší osobnosti. Jako jsou otevření intuice, třetího oka a dalších schopností. Spojení Theta vln a frekvence 528 Hz dává důraz na osobní transformaci. Pomůže nám propojit vědomí s nevědomím a získat tak potřebné vhledy. Spojení je vhodné pro objevování limitujících přesvědčení. A také pro nastartování transformace v životě. Frekvence 528 Hz jako taková je tónem lásky a zázraků. Zvedá naše vědomí a přináší víc harmonie a klidu. Zlepšuje naší náladu. Dále uzdravuje naše tělo na všech úrovních. Pomáhá také aktivovat tvořivost.

Ing. Veronika Ježíková
Spojová 263
407 01 Jílové

IČO: 08819173

Fyzická osoba zapsaná v živnostenském rejstříku, evidujícím úřadem je Magistrát města Děčín.

Copyright 2020 – 2022 | Veronika Ježíková | Všechna práva vyhrazena