Terapeutické metody

Ve své terapeutické praxi využívám kombinaci tří metod, kterými jsou kvantová terapie a kvantové opravy, funkční princip a yuen metoda. Plus přirozené umění mít věci u prdele. Klient je během terapie doma, na bezpečném a klidném místě, kdo ho nikdo neruší, vše probíhá online po telefonu. Společně probíráme a čistíme jednotlivé vztahy, strachy, emoce, pocity. Cílem terapeutických sezení je dostat klienta do rovnováhy. Najít jeho ztracený vnitřní klid.

Kvantová terapie a kvantové opravy

Kvantová terapie nám umožňuje pomocí kvantové vlny přímo “vytáhnout” nežádoucí program či stav a nahradit ho stavem či programem žádoucím. Terapeut tedy sahá přímo do kvantového pole.

Funkční princip

Díky funkčnímu principu se jednoduše uvolňují nežádoucí emoce a pocity. Jde o vědomé opouštění negativních emočních stavů, strachů, stresů a dalšího.
Funkčním principem se odstraňují blokády samo-opravného procesu těla a tím se umožní rychlé nastolení žádoucího stavu.

Emoční stavy jsou příčinou více jak 74 % psychických trápení, a více jak 70 % všech fyzických obtíží i nemocí. Uvolnění emocí – negativních zážitků, je proto zásadní pro obnovení zdraví a blahobytu.

www.celostni-zdravi.cz

Yuen metoda

Yuen metoda je čínské energetické léčení, při kterém se napravují nerovnováhy nežádoucích nastavení v energetických okruzích těla i mimo něj. Opravy se provádějí na těch nejvyšších energetických úrovních a často při nich dochází k okamžitým napravením zejména fyzického stavu. Funguje tak, že lékař/terapeut přímo a vědomě nastavuje tělo i mysl pro správnou funkci a tudíž doslova opravuje daný problém.

www.yuenmethod.com

Moji učitelé

Mgr. Veronika Pavelková – www.iost.cz / www.mindartconcept.cz

Mgr. Petr Pavelka – www.iost.cz / www.mindartconcept.cz

Daniel Čépe – www.celostni-zdravi.cz