Vyhledávání...
0
TOP
blogování

Tipy na vánoční dárky pro blogerky

2 Views

Jako takhle, už máme zhruba jenom měsíc do Vánoc a já vás nechci strašit, že byste fakt měli jít a začít pořizovat nějaké vánoční dárky. A věřte nebo ne, ale i blogerky si zaslouží něčím obdarovat. Ať už si kupujete dárek jako blogerka pro sebe, nebo znáte nějakou blogerku ve svém okolí. Dneska jsem dala dohromady nějaké tipy na vánoční dárky, které se hodí pro všechny, kteří se rádi pohybují v online blogovém světě. Takže holky, pokud ještě nevíte, o co si napsat, zde máte pár tipů.

Online členství

Canva.com – nedovedu si představit, že by dnes ještě někdo neznal canvu. Nástroj, se kterým já osobně pracuji dnes a denně. Aneb jak si rychle a snadno vytvořit profesionálně vypadající grafiku prakticky na všechno. Plno stockových fotografií, motivů, prvků, šablon a mnoho dalšího. Proč tedy nepořídit pod stromeček online členství? Canva PRO stojí měsíčně 12,95 dolarů a s ročním plánem ušetříte přes 20 %. Pokud zvolíte Canva Lite, zaplatíte měsíčně 6,95 dolarů. Já teď využívám Canva Lite.

MailerLite – plánujete začít s email marketingem a hledáte výhodný nástroj, který vám v něm pomůže? Co takhle si pod stromeček napsat o placenou verzi MailerLite? Začíná na 10 dolarech měsíčně (i já využívám tuto nejlevnější variantu).

TailwindApp – tohle je super pro všechny, kteří si chtějí začít dopředu plánovat Instagram či Pinterest. Já osobně využívám placený plán u Instagramu (i když tam teď nejsem zrovna 2x aktivní). Ale pokud máte rádi ve věcech jistý řád, chcete mít věci naplánované dopředu, můžete Tailwind zkusit i zdarma a pak se rozhodnout, zda investujete do placené verze (nebo zda vám jí přinese Ježíšek, třeba).

Plánování blogu

Personal Planner – již druhým rokem mám diář od této švédské firmy, která dělá diáře doslova na míru, jak si je nastavíte. Můžete si vybrat obrázek přední a zadní stránky (já jako tradičně volím Kapitána Ameriku), vnitřní rozvržení diáře, přídavné stránky a mnoho dalšího. Navíc můžete dokoupit padnoucí samolepky, fixky a další. Pro nejrychlejšího z vás tu mám také kód na 10% slevu na nákup (U-QSWJ-SCRE). Kód funguje pouze jednou, takže kdo dřív přijde…

Doller – další možností, jak si krásně naplánovat rok 2020 (a nejen ten blogovací). Motivační diář doller z dílny českých ručiček. Já sama mám k dispozici jejich růžový diář.

Sloktepo – pokud si rádi plánujete od čistého papíru, je skvělým e-shopem Sloktepo, kde najdete mnoho zápisníků s různými motivy. Zápisníky jsou tečkované, takže skvělé, pokud si plánujete dělat vlastní bullet journal.

Míša v šálku – Míša je super nadaná slečna, která má Instagram plný bujo inspirace. Proto není divu, že mezi mými tipy na vánoční dárky se objevuje i její nový e-shop. Tam si můžete zakoupit její ručně malované samolepky. Přesně tak. Míši samolepky jsou jedinečné v tom, že každý design ručně (či digitálně) sama namalovala, aby každý mohl mít diář jako ona.

Vylepšení blogu

Elementor – jde o jeden z WordPress plug-inů, o kterých jsem psala ve svém článku o mých oblíbených pluginech. Pokud používáte wordpress a zamlouvá se vám technologie kdy zvolíte prvek, uchopíte ho a pak dáte kam chcete, koukněte na Elementor. Stojí 49 dolarů ročně.

Nová šablona (vzhled) – no jak si líp udělat radost, než novou šablonou blogu? Novým vzhledem. Přeci jenom s Vánoci přichází nový rok a proč v něm blog neobléknout do nového designu? Já mám ráda 17th Avenue a sama mám jejich šablonu na své stránce. Jde o jemné dívčí šablony s mnoha funkcemi.

Relax a pohoda

Netflix – ok, od všeho toho blogování je fajn si taky někdy odpočinout. Já to často dělám tak, že sjíždím seriály a filmy na Netflix. Tak proč si Ježíškovi nenapsat o členství na této streamovací službě? Pokud vám tedy nevadí angličtina, většina filmů a seriálů je zde právě v tomto jazyce. Základ stojí 199 korun měsíčně 🙂 .

Tak, to jsou mé tipy na vánoční dárky, pokud jste blogerka (tak co si přát), nebo pokud nějakou znáte (tak co jí koupit). Co si vy přejete dostat od Ježíška? Nejen z blogerského hlediska, ale tak všeobecně? A co dáváte pod stromeček?

Veronika Ježíková

«

»

Zanechat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *